Отзывы о компании DOBROMAG.COM.UA - ДОБРОМАГ
- Томас В.
Обслуговування нормальне. Сам гаджет не витримує ніякоі критики: жахливо написана інструкція; відео інструкція теж не краща, слот для сім карти зроблений так, що його просто довелося поламати; "безкоштовний" додаток зроблений так, що 80% часу дивишся рекламу (ото коли у кота трабли самий час дивитися рекламу!, хочеш без реклами - 23 долари на рік); гаджет працює тільки з додатком, в режимі gps-sms опціі не побачив; сам нашийник не зрозуміло для якоі тварини, але точно не для кота. В цілому - довелося купувати інший нашийник, з іншим датчиком, цей - викинуті гроші.
- Альберт Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Про окуляри Dual Vision. Повна нісенітниця з пластиковими мутними лінзами. Дешевий кітай який не потрібний. У смітник. Порада продавцю - не торгуйте сміттям.
- Александр В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Юлия Б.
- Володимир Д.
хотілося б щоб станочок був побільше 😅, трішки маленький як на мене .
- Артем К.
- Іван М.
- Євген Д.
- Олександр В.
окуляри не відповідають опису, на -3 не регулюються, отримав і викинув.
- Раїса Є.
