Її територія — всюди. Хай де виявиться, вона почувається комфортно. Відчаяна подорожниця. Ти завжди знайдеш у її сумочці кредитку, закордонний паспорт і аромат P.S. від Bibliotheque de Parfum. Обожнює пізнавати світ. Вона пише свої правила життя. Багато працює, мріє і, здається, ніколи не втомлюється. Секрет? Аромат P.S. надихає її та заряджає позитивом. Вона завжди бажає більшого та отримує це. Невразлива. Любить міняти маршрути, ідеї. Але завжди відповідає принципам і парфумам.
Персик. Бергамот. Рахуй. Вони всі на старті парфумів. Грають із тобою. Маняти. Дразяться. Ти робиш вдих і ще один. Адже це так смачно. Закривається PS від Bibliotheque de Parfum нотами жасмину, півонії й апельсинового цвіту. Ніжно, м'яко. Повне занурення. Деревні ноти, мох і мускус у фіналі. Це тріо відповідає за нескінченну стійкість парфумів. Нечуваєш дивуватися, як же цей легкий аромат може тягнутися таким довгим шлейфом?
P.S. від Bibliotheque de Parfum має бути на 100%. Ти навіть не уявляєш, як надихає цей аромат. Він завжди має бути у твоїй сумочці. Поготів, що для цих парфумів є зручна travel-версія.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | P&S |
| Рік випуску | 2020 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | УН000018640 |
| Вид | Парфумована вода |
| Категорія | Для жінок |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Обсяг | 3 мл |
| Семейство аромата | Квіткові |
| Тип | Пробник (Парфумована вода) |
| Тип шкіри | Для всіх типів шкіри |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴


