-23%

Штатна магнітола Lesko Toyota Corolla Verso I Рестайлінг 2004-2007г 9" 4/32Gb 4G Wi-Fi GPS Top (10966-66428)
12 999 ₴
9 999 ₴
- В наявності
- Код: 10966-66428
+380 (68) 111-06-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Штатна магнітола Тойота Королла Версо I Рестайлінг 2004-2007г 9" 4/32Gb 4G Wi-Fi GPS Top (10966-66428)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Тип | Mp3 |
| Типорозмір | 2 DIN |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Передня панель | Незнімна |
| Потужність | 52 Вт |
| Операційна система | Android |
| Наявність Bluetooth | Так |
| USB-інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla |
| Стан | Новий |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Діагональ екрану | 9 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1280×720 |
| Входи і виходи | |
| Роз'єм TRS | 3,5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 30 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Функція запису | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10966-66428 |
| Процесор | Unisoc UIS7862A |
| гарантія | 12 місяців |
| Підтримувані формати | WAV, AVI, JPEG, WMA, MP3, FLAC |
| Входи і виходи | Вихід на сабвуфер, відеовихід, Аудіовихід |
| Внутрішня пам'ять, Гб | 32 |
| Дозвіл екрану | 1024х600 |
| Сумісні марки автомобілів | Toyota |
| Сумісні моделі автомобілів | Corolla Verso I Рестайлінг 2004-2007г |
| Архітектура ядра | 2х ARM Cortex-A75, 2001MHz, 6x ARM Cortex-A55, 2001MHz |
| Підтримка 4G | Так |
| Кількість ядер | 8 |
| Графічний прискорювач | MALI-G52 |
| Оперативна пам'ять, ГБ | 4 |
| Версія Android | 10 |
| GPS антена в комплекті | Так |
| Робочі діапазони частот | FM, AM |
| Виносний Sim-слот | Да |
| Радіочип | TDA7708 |
| Розміри без штатної рамки, мм | Ширина: 225 (по верху), 217 (по низу); Глибина: 40; Висота: 130 |
| Підсилювач звуку | ST7850 |
| Покриття дисплея | 2.5D Multi-touch screen |
| Величина Bluetooth | Так |
| Порт SD-карти | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴


