Тумба для взуття Еверест Тандем виготовлена з ламінованого ДСП, завтовшки 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм. Такий предмет взуття організує місце зберігання взуття та внесе кімнату індивідуальність і комфорт.
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Колір | Венге темний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 15115 |
| Вид | Тумба |
| Висота | 70 см |
| Глибина | 38 см |
| Доставка/оплата | Термін постачання 3-5 днів. Доставка Нова Пошта — підписка 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал | ЛДСП |
| Розміри | 900х380х700 мм |
| Країна-виробник. | Україна |
| Ширина | 90 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 093 ₴



