
Банкетка з тумбочкою Ferrum-decor Бланка 540x1000x320 метал Чорний ДСП Дуб Сан-Маріно 16 мм (BLA0002)
3 887 ₴
- В наявності
- Код: BLA0002
+380 (68) 111-06-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Банкетка з тумбочкою Ferrum-decor Бланка 540x1000x320 метал Чорний ДСП Дуб Сан-Маріно 16 мм (BLA0002) має чудовий вигляд і використовується як удома, так і на дачі.
Опори виготовлені з якісного металевого профілю 30*20 мм і 20*20 мм, покриті порошковою фарбою. Порошкове покриття надійно зашиває метал від впливу вологи, подряпин і легких ударів.
Полиця виготовлена з якісної листяно-деревно-стружкової плити (ЛДСП) завтовшки 16 мм Ця конструкція має чудовий вигляд, надійність і забезпечує гарний термін експлуатації. Легке складання на мініфіксах і болтах.
Особливості та рекомендації
• У разі забруднення витерти поверхню м'якою зволоженою ганчіркою
• Можливість використання мильного розчину.
• Не рекомендується використовувати в догляді хімічні агресивні речовини та розчинники, а також абразивні пасти.
• Дотримуватися допустимого вагового навантаження
• Експлуатація в приміщеннях не нижче ніж 8 °C і відносній вологості 68 ±12%
Банкетка з тумбочкою Ferrum-decor Бланка 540x1000x320 метал Чорний ДСП Дуб Сан-Маріно 16 мм (BLA0002) вирізняється надійним дизайном і впишеться в будь-який інтер'єр: боковинки полиці з металу, полиця з ЛДСП, кольором і якісною фурнітурою.
• Має чудовий вигляд як удома, так і в офісі або на дачі
• Матеріал: ЛДСП + Метал16 мм. Металеві боковини.
• Крайка: ПВХ 2 мм і 0,5 мм.
•Використанню. Інструмент у комплекті. Розміри: висота — 540 мм, ширина — 1000 мм, глибина — 320 мм. Товщина ЛДСП — 16 мм. Колір металу — Чорний. Колір ДСП Дуб Сан-Маріно. Розмір тумбочки висота — 180 мм, ширина — 380 мм. Розмір м'якого сидіння 560 мм на 320 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferrum-decor |
| Форма | Прямокутна |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BLA0002 |
| Висота, мм | 540 |
| гарантія | 12 місяців |
| Глибина, мм | 320 |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Короткий опис | Розміри: висота — 540 мм, ширина — 1000 мм, глибина — 320 мм. Товщина ЛДСП — 16 мм. Колір металу — Чорний. Цвет ДСП Шервуд. Розмір тумбочки висота — 180 мм, ширина — 380 мм. Розмір м'якого сидіння 560 мм на 320 мм. |
| Кромка деталей | 0,5 мм |
| Кромка стільниці | 2 мм |
| Матеріал | Метал + ЛДСП |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Матеріал стільниці | ДСП |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Товщина ДСП | 16 мм |
| Колір | Дуб Сан-Маріно |
| Колір ДСП | Дуб Сан-Маріно |
| Колір підстави вироби | Чорний |
| Ширина, мм | 1000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 887 ₴



