Гілчинниця Browin з термометром і пакетами на 0,8 кг (313108)
Гілчинниця Browin на 0,8 кг м'яса — це пресформа для приготування в домашніх умовах шинки, курячих і рибних рулетів, пресованого м'яса та інших корисних і смачних делікатесів.
Комплектація шинниці Browin з термометром і пакетами на 0,8 кг (313108) :
шинчинниця 1 шт.
кришка 1 шт.
пружина з кришкою 1 шт.
термометр
пакети 20 шт.
Характеристики:
Матеріал: нержавіюча сталь
Maкс. обсяг завантаження: 0,8 кг
Діаметр: 12 см
Висота: 13,5 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Browin |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 313108 |
| Вага | 0,8 кг |
| Висота стінок | 13,5 см |
| Діаметр | 12 см |
| Конструкція форми | Розбірна |
| Морозильна камера | Да |
| Призначення форми | Для м'яса |
| Посудомочна машина | Да |
| Тип форми | Кругла |
| Холодильник | Да |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 260 ₴








