-23%

Штатна магнітола Lesko Mitsubishi Outlander (2005-2012 рр.) 9" 4/32 Gb 4G+CarPlay Premium GPS Android
12 999 ₴
9 999 ₴
- В наявності
- Код: 7406-32960
+380 (68) 111-06-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Штатна магнітола Мітсубісі Оутбек (2005-2012 рр.) 9" 4/32 Gb 4G+CarPlay Premium GPS Android
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Тип | Mp3 |
| Потужність | 52 Вт |
| Операційна система | Android |
| USB-інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Outback |
| Стан | Новий |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 9 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1280×720 |
| Додаткові характеристики | |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7406-32960 |
| GPS | Так |
| Навігаційне ПЗ | Google Навігатор |
| Монтажний розмір | 2 DIN |
| Інтерфейси | AV-вихід |
| гарантія | 12 місяців |
| Максимальна вихідна потужність | 50 Вт |
| Марка автомобіля | Mitsubishi |
| Підтримувані формати відтворення | JPEG |
| Розмір екрану | 9" |
| Дозвіл екрану | 1024x600 |
| Сумісні марки автомобілів | Mitsubishi |
| Модель автомобіля | Outlander |
| Сумісні моделі автомобілів | Outlander (2005-2012 рр..) |
| Модуль GPS | Так |
| Додаткові Характеристики | Відеовихід |
| Порт SD-карти | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴








