Матеріали та колір:
Матеріал корпусу — ЛДСП
Матеріал фасаду — ЛДСП
Колір корпусу — Дуб апріл
Колір фасаду — Python-пайн
Габарити:
Стінка ТВ:
Ширина — 151,4 см
Глибина — 37,6 см
Висота — 169,3 см
Вага — 50,5 кг
Габаритні розміри ніші під ТВ:
Ширина — 100.3 см
Висота — 82.4 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | hub_kjaxqn |
| Висота | 186 см |
| Глибина | 46 см |
| Доставка/оплата: | Адресна доставка по г. Київ кур'єром за бажанням з 12:00 до 16:00 або після 16:00: o по г. Київ 200 грн до під'їзду • Дні доставки — середовище; п'ятниця; субота • Занос на поверх за наявності ліфта 60 грн; за його відсутності 60 грн за кожен поверх. |
| Кількість відкритих полиць | 4 |
| Кількість ящиків | 2 |
| Конструкція | Прямі |
| Матеріал корпусу | Ламінована деревна плита |
| Матеріал фасаду | ДСП |
| Призначення | В вітальню |
| Тип | Тумби під телевізор |
| Установка | Підлогові |
| Колір | Венге |
| Ширина | 150 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 085,40 ₴




