-5%

Компресор для акваріумів Collar Aqualighter alUMP USB 5V безшумний до 100 л Чорний (15278)
839 ₴
797,05 ₴
- В наявності
- Код: 15278
+380 (68) 111-06-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акваріумний компресор Aqualighter aPUMP USB 5V — продовження лінійки найтихіших і найменших акваріумних компресорів у світі.
Компресор має зручний елемент живлення — USB-кабель, що дає велику варіативність у під'єднанні. Ви зможете розмістити улюблений акваріум де завгодно, не турбуючись, що обладнання видаватиме шум і використовуватиме з будь-яким доступним блоком живлення 5 В через USB-вихід. Його діаметр становить усього 52 мм.
Компресор створює достатній тиск повітряного потоку навіть для акваріумів із висотою водяного стовпа до 80 см. Він підходить для збагачення води киснем в акваріумах об'ємом до 100 літрів.
Комплектується компресор усім необхідним для запуску: м'який силіконовий шланг (1,5 м) з розпилювачем, адаптер живлення й USB-кабель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Collar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 15278 |
| Для акваріумів до, л | 100 |
| Продуктивність, л/год | 100 |
| Регулювання | Немає |
| Тип компресора | Одноканальний |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 797,05 ₴



