Застосування: в системах холодного водопостачання. Переваги: виготовлений з екологічно чистого, міцного пластику, стійкого до нагрівання. Простий у монтажі довговічний у використанні (у разі правильної експлуатації фільтр слугує понад 5 років). Нікельоване покриття закладної забезпечує тривалий захист від корозії. Характеристики: Діаметр колби 12.5 см Висота колби 30 см Максимальний робочий тиск 8 барів Максимальна робоча температура 40 °C Гарантія 5 років Діаметр під'єднання 1/2" Комплектація: Корпус (колба) Кріплення колби Гумова прокладка Саморізи для кріплення
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SANTAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 324989 |
| Висота колби | 30 см |
| гарантія | 5 років |
| Діаметр колби | 12.5 см |
| Діаметр підключення | 1/2" |
| Максимальна температура | 40 °C |
| Максимальний робочий тиск | 8 бар |
| Матеріал | Вдаропрочний пластик |
| Застосування | для холодної води |
| Серія | Michigan |
| Країна виробник | for EU |
Інформація для замовлення
- Ціна: 352 ₴


