• яскраві світлодіоди, технологія LED
• передний свет - 3W LED
• внутрішнє світло — 10xSMD LED
• світловий потік 220 lumen
• конструкція ліхтаря дає змогу використовувати внутрішнє світло як кемпінговий ліхтар або як настільну лампу
• тип живлення: 3 батарейки AА
• 3 режими роботи яскравості світла:
— один режим роботи основного світла (100%).
- два режими роботи внутрішнього світла (100% — 30%).
• передний свет - 3W LED
• внутрішнє світло — 10xSMD LED
• світловий потік 220 lumen
• конструкція ліхтаря дає змогу використовувати внутрішнє світло як кемпінговий ліхтар або як настільну лампу
• тип живлення: 3 батарейки AА
• 3 режими роботи яскравості світла:
— один режим роботи основного світла (100%).
- два режими роботи внутрішнього світла (100% — 30%).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mastertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13974 |
| Вага | 0.294 кг |
| Вид | Ручні |
| Довжина, мм | 160 мм |
| Додаткові Характеристики | Конструкція ліхтаря дає змогу використовувати внутрішнє світло як кемпінговий ліхтар або як настільну лампу |
| Захищеність | Протиударні |
| Джерело живлення | 3XАА |
| Джерело світла | 3W LED/10xSMD LED |
| Кількість режимів | 3 шт |
| Кількість світлодіодів | 1 + 10 шт. |
| Максимальний час роботи | 20 годин |
| Матеріал | Вдаропрочний пластик |
| Потужність світлодіода, Вт | 3 Вт |
| Розмір упаковки | 0,135x0,09x0,165 м |
| Світловий потік | 220 люменів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Китай |
| Тип | Ліхтарі |
| Колір | Чорно-зелений |
| Колірна температура | Холодний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 514 ₴







