Подушка для медитації з гречаним лушпинням (дзафу) традиційно використовується в практиці кардіолога. Вона підіймає рівень таза, що зменшує напругу в спині та ногах, і ви без проблем зможете утримувати положення сидячи тривалий час, перебуваючи в стані медитації.
Наповнювач із гречки — натуральний, екологічно чистий і гіпоалергенний матеріал рослинного походження.
Чохол із приємної м'якої тканини.
Подушки з гречки не злежуються, пірамідки лушпинні вільно пересипаються, і подушка набуває анатомічної форми тіла, знижує навантаження на м'язи, забезпечує максимальне розслаблення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAO |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12716 |
| Діаметр | 33 см |
| Дизайн і декор | З принтом |
| Наповнювач | Гречана лушпиння |
| Особливості | Антиалергенні, Стійкі до пилового кліща |
| Розмір | 33х33х15 см |
| Властивості | Гіпоалергенні |
| Тип | Ортопедичні |
| Товщина | 15 см |
| Форма | Круглі |
- Ціна: 600 ₴


