
Вішалка на стіну Еверест Нордик-900 90х6х110 см білий
1 328 ₴
- В наявності
- Код: 17364
+380 (68) 111-06-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вішалка на стіну Нордик виготовлена з ламінованого ДСП, завтовшки 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм. Компактна вішалка, яка допоможе зберегти речі в належному стані та прекрасно впишеться в інтер'єр передпокою.
Розміри:
Ширина — 900 мм
Глибина — 60 мм
Висота — 1100 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17364 |
| Висота | 110 см |
| Глибина | 6 см |
| Доставка/оплата | Термін постачання 3-5 днів. Доставка Нова Пошта — підписка 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал каркасу | ЛДСП |
| Країна-виробник. | Україна |
| Тип | Вішалка |
| Ширина | 90 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 328 ₴



