Приліжковий пуф — досить функціональний предмет меблів у спальні. На пуфі біля підніжжя ліжка часто складають декоративні подушки, покривало на ніч, а вдень можна покласти одяг, книгу або просто сісти, щоб не м'яти ліжко на ліжку. Приліжковий пуф — гідна прикраса та функціональний предмет сучасного інтер'єру спальні, який наповнить простір особливим затишком і комфортом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sentenzo |
| Матеріал каркасу | ДСП |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Довжина | 850 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10000002148 |
| гарантія | 18 (міс) |
| Доставка/оплата | Безкоштовна доставка. |
| Ширина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 854,08 ₴


