Механізм Tilt М1 посилений із фіксацією у вертикальному положенні. Це популярний механізм, що дає змогу гойдатися в кріслі.
Переваги крісел із механізмом M1 Tilt:
- Налаштування зусилля гойдання під вагу користувача;
- Регулювання висоти крісла;
- Висока якість пневмопатрона;
- Зносостійкість матеріалів;
- Довгий термін експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Колір | Білий |
| Тип крісла | Крісло керівника |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | rich_00470 |
| Вага (кг) | 16 |
| Висота крісла | 113 см — 121 см |
| Висота підлокітників | 28 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні, мм | 600 |
| Висота сидіння в нижньому положенні, мм | 510 |
| Висота спинки у верхньому положенні, мм | 720 |
| Висота спинки в нижньому положенні, мм | 720 |
| гарантія | 12 Місяців офіційної гарантії від виробника |
| Доставка/оплата | Передоплата 30%. Термін виробництва близько 2-3х тижнів |
| Комплектація | Кресло Підлокотники Хромована хрестовина Обрізані ролики Пневмопатрон |
| Корпус | метал |
| Максимальне навантаження | 140 кг |
| Механізми | Tilt |
| Оббивка | Екошкіра |
| Підстава | Хрестовина з роликами |
| Розміри сидіння | 51 x 52 см |
| Розміри спинки | 72 см |
| Регулювання | Жорсткість гойдання |
| Стиль | Сучасний |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип | Крісла для персоналу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 679 ₴








