Механізм MultiBlock М3 посилений із фіксацією нахилу спинки в 5 положеннях. Це популярний механізм, що дає змогу гойдатися в кріслі.
Переваги крісел із механізмом M3 MultiBlock:
- Збільшена глибина гойдання;
- Регулювання сили відхилення, що дає змогу набути зручного кута положення тіла під час роботи та відпочинку;
- Фіксація крісла в 5 положеннях;
- Антишок ефект;
- Налаштування зусилля гойдання під вагу користувача;
- Регулювання висоти крісла;
- Висока якість пневмопатрона;
- Зносостійкість матеріалів;
- Довгий термін експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Колір | Чорний |
| Тип крісла | Крісло керівника |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | rich_00553 |
| Висота в упаковці (см) | 65 |
| Висота крісла | 124 см - 130 см |
| Висота підлокітників | 33 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні, мм | 580 |
| Висота сидіння в нижньому положенні, мм | 520 |
| Висота спинки у верхньому положенні, мм | 780 |
| Висота спинки в нижньому положенні, мм | 780 |
| гарантія | 12 Місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глибина в упаковці (см) | 70 |
| Доставка/оплата | Передоплата 30%. Термін виробництва близько 2-3х тижнів |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Комплектація | Кресло Підлокотники Хромована хрестовина Обрізані ролики Пневмопатрон |
| Корпус | метал |
| Максимальне навантаження | 140 кг |
| Механізми | Мультиблок |
| Оббивка | Екошкіра |
| Підстава | Хрестовина з роликами |
| Розміри сидіння | 57 x 55 см |
| Розміри спинки | 78 см |
| Регулювання | Кут нахилу спинки |
| Стиль | Сучасний |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип | Крісла для персоналу |
| Ширина в упаковці (см) | 95 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 806 ₴







