
Шкіряна обкладинка для службового посвідчення військовослужбовця Держак чорна Crazy Horse BlankNote
490 ₴
- В наявності
- Код: BN-OP-10-g-kr
+380 (68) 111-06-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шкіряна обкладинка для службового посвідчення військовослужбовця Держак від бренда БланкНот зшита з високоякісної натуральної шкіри crazy horse. Ця шкіра дуже міцна та довговічна, а дотики та злами залишають на шкірі світлі сліди, що додають речам шарм предмета з історією. Що довше ви використовуватимете виріб із Crazy horse, то краще він матиме вигляд! Якщо ви захочете прибрати світлі мітки, можна потерти подряпане місце фетром або злегка вологою ганчіркою.
Вверху на обложке расположено тиснение герба Украины, посередине находится надпись "Службове посвідчення військовослужбовця", ниже - "Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України". Чому варто купити шкіряну обкладинку для службового посвідчення військовослужбовця Дернесзв'язку зелену Crazy Horse від BlankNote?
Якісна натуральна шкіра
Чітке та гарне тиснення
Ручна робота
Гарантія на обкладинку для паспорта — 3 роки з моменту купівлі.
УВАГА! Вичинка цієї шкіри передбачає природну появу на ній подряпин і потертостей під час використання! Від цього виріб стає більш індивідуальним і приємним, це оцінять справжні шанувальники вінтажного стилю:) А так само спочатку шкіра може фарбуватися у разі сильного тертя об інші предмети — це особливість її вичинки, поступово цей ефект зменшується, шкіра полірується й набуває трохи глянсового ефекту.
Фурнітура та комплектація може бути змінена виробником
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BlankNote |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BN-OP-10-g-kr |
| Внутрішній розмір між швами | 17*10,7 см |
| Зовнішній розмір в закритому вигляді | 8,7*11,5 см |
| Зовнішній розмір в розкладеному вигляді | 18*11,5 см |
| Матеріал виробу | натуральна шкіра Crazy Horse, прозора перегородка - пластифікований ПВХ (полівінілхлорид) |
| Упаковка | крафтова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴





