Крісло мішок синього кольору. Ідеально підійде для людей зі зростом до 175 см. У наших виробах ми використовуємо тільки високоякісні матеріали. Завдяки застосуванню спеціального наповнювача вдалося створити одночасно м'яке та дуже зручне крісло, яке набуває форми тіла.
Ми використовуємо тільки первинний наповнювач, спеціальна водонепроникна тканина зовнішнього чохла дуже проста в догляді. За бажання крісло може пересунути навіть дитина. Завдяки подвійному шву крісло може витримувати вагу 200 кг. Ми впевнені в якості своїх виробів і даємо гарантію на виробничий брак 24 місяці.
Переваги наших крісел:
Переваги наших крісел:
- Маленька вага
- Водонепроникна тканина
- Ортопедична форма
- Первинний наповнювач
- Подвійні шви
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 110 см |
| Ширина | 80 см |
| Основні атрибути | |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Колір | Синій |
| Комплектація | |
| Ручка для перенесення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 166 |
| Доставка/оплата | Накладений платіж без передоплатів можливий на відділення Укрпошти. Новою поштою передбачено за доставку у 2 сторони. Кур'єром Укрпошти — 100% плата. Під час замовлення 2 і більше одиниць товару Укріплятий передопрасовування 50 грн за 1 одиницю товару |
| Люверси | Да |
| Матеріал | Оксфорд 600D PU |
| Країна-виробник. | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴


