Призначений для очищення питної води. Системи зворотного осмосу на сьогодні мають найбільшу ефективність в очищенні води, видаляючи 96-99% Цвях забруднень.
Фільтр із накопичувальним баком встановлюється під мийкою, під'єднується до водопроводу, має в комплекті окремий кран очищеної води та всі інші деталі, необхідні для монтажу й експлуатації. Використання можливе за тиску в системі водопостачання 3 кг/см2, за меншого тиску використовується фільтр "РОСА-261" з насосом.
Трикорпусний блок з уніфікованими 10-дюймовими картриджами "РОСА-511" 20 м, "РОСА-541", "РОСА-511" 5 м призначений для попереднього очищення води перед мембраною. Мембрана зворотного осмосу "РОСА-581" пропускає тільки H2O, спрямовуючи все, що не пройшло через неї в дренаж. Так само, як і в побутових системах інших виробників вихід чистої води, 20-25% від загальної кількості води. На цей показник впливають температура, тиск і вміст солей.
Очищена вода збирається в накопичувальному баку та перед вживанням проходить через постфільтр "РОСА-591".amp; Після заповнення накопичувального бака скидання води в дренаж припиняється.
- Технічні характеристики:
- Під'єднання до водопроводу — 1⁄2
- Робочий тиск — 6 кг/см2, максимальний — 16 кг/см2
- Максимальна температура — 40 °C
- Використовувані картриджі — 10 дюймів
- Продуктивність за Н.У. (Дадження = 5,5 кг/см 2, t = 20 °C, TDS Alt;500ppm) — 180 л/добу
- Рекомендована періодичність заміни картриджів і постфільтра — 6 місяців
- Термін експлуатації мембрани — 3-5 років
- Габарити — 380х120х340 мм + D300х400 мм
- Маса без картриджів — 5,760 кг
- У комплекті:
- Під'єднання до водопроводу — 1⁄2
- Трикорпусний блок очищення з мембраною та постфільтром
- Накопичувальний бак
- Вузол під'єднання
- Кран очищеної води
- Хомут дренажа
- З'єднувальні трубки 1⁄4
- Ключ для колби
- Картриджи "РОСА-511" 20м, "РОСА-541", "РОСА-511" 5м, мембрана обратного осмоса "РОСА-581", постфильтр "РОСА-591"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Роса |
| Вага | 7.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 251 |
| Вага в упаковці | 9 кг |
| Вид крана | Модерн — одинарний |
| Зовнішнє під'єднання до водопроводу | 1/2″ |
| Габарити (ВхШхГ) | 42х35х12 см |
| Габарити бака (ВхШ) | 33х28 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 30х55х39 см |
| Кількість етапів очищення | 5 |
| Комплектація | трикорпусний блок з картриджами попереднього очищення з мембраною та постфільтром; накопичувальний бак; вузол під'єднання; кран очищеної води; хомут дренажа з'єднувальні трубки1/4; ключ для колби; |
| Максимальна температура води на вході | 30 °С |
| Мінімальна температура води на вході | 5 °С |
| Обсяг бака, л | 12 л |
| Продуктивність | 190 л/добу |
| Робочий тиск | 3-6 бар |
| Розміщення | Під мийкою |
| Скидання в каналізацію | На один літр очищеної води, 8 літрів скидання в каналізацію |
| Термін експлуатації картриджів попереднього очищення | 3-6 місяців |
| Термін експлуатації постфільтра | Не більш ніж 1 рік |
| Країна виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип мембрани | Мембрана 50 GPD (190 літрів на добу) |
| Етапи очищення | Картридж зі спіненого поліпропілену 20 мкм Картридж із гранульованого активованого вугілля зі шкаралупи кокосових горіхів Картридж зі спіненого поліпропілену 1 мкм Мембрана 50 GPD (190 літрів на добу) Вугільний постфільтр |
- Ціна: 4 620 ₴








