Механізм AnyFix М2 посилений із фіксацією нахилу спинки в будь-якому положенні. Це популярний механізм, що дає змогу гойдатися в кріслі.
Переваги крісел із механізмом M2 AnyFix:
- Збільшена глибина гойдання;
- Регулювання сили відхилення, що дає змогу прийняти зручний кут положення тіла під час роботи та відпочинку;
- Фіксація нахилу крісла в будь-якому положенні;
- Регулювання висоти крісла;
- Висока якість пневмопатрона;
- Зносостійкість матеріалів;
- Довгий термін експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Колір | Чорний |
| Тип крісла | Крісло керівника |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | rich_00124 |
| Вага (кг) | 18 |
| Висота крісла | 111,5 см - 118,5 см |
| Висота підлокітників | 24 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні, мм | 565 |
| гарантія | 12 Місяців офіційної гарантії від виробника |
| Доставка/оплата | Передоплата 30%. Термін виробництва близько 2-3х тижнів |
| Комплектація | Кресло Підлокотники Хромована хрестовина Обрізані ролики Пневмопатрон |
| Корпус | метал |
| Максимальне навантаження | 140 кг |
| Механізми | ANYFIX |
| Оббивка | Екошкіра |
| Підстава | Хрестовина з роликами |
| Розміри сидіння | 50 x 48 см |
| Розміри спинки | 73 см |
| Регулювання | Кут нахилу спинки |
| Стиль | Сучасний |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип | Крісла для персоналу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 789 ₴







