Піддони під акваріум Природа виготовлені з ударостійкого полістиролу, слугують для захисту потрапляння вологи на дерев'яну підставку. Вони створюють стійкість і рівномірне розташування акваріума на підставці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PR740535 |
| Висота | 55 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Додаткові Характеристики | Матеріал: полістирол |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип | Піддон/килимок під акваріум |
| Форма | Прямокутний |
| Колір | Black |
| Ширина | 800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 739 ₴


