Габарити комода:
Ширина — 100 см
Глибина — 37,6 см
Висота — 95 см
Комод з телескопічними напрямними повного висування це незамінний елемент корпусних меблів для кожного будинку, використовуються практично в кожній кімнаті.
Комод виготовлений із ДСП фірми Swisspan (Швейцарія). Цей якісний і економічний матеріал чудово підходить для меблів у домі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майстер Форм |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Фасади | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | hub_i4l4gh |
| Вид | Комод |
| Висота | 95 см |
| Глибина | 37.6 см |
| Кількість ящиків | 4 |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Колір | Антрацит |
| Ширина | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 551,70 ₴





