Шкіряна обкладинка-портмоне на посвідчення офіцера від бренда БланкНот спеціально розроблена для дбайливого зберігання вашого документа. Зшита з високоякісної натуральної шкіри крост. Шкіра крот досить міцна та довговічна.
Тиснення на лицьовій стороні обкладинки повністю дублює оригінальний бланк документа. Вгорі розташований герб України, посередині розміщений напис «Посвiдченя офіцера» і в нижній частині є тиснення «Мінвестерство оборони Україні»
Всередині є 1 відділення для купюр, 3 слоти для пластикових карток, прозора кишеня і відділення для документа. Закривається портмоне-обкладинка хлястиком із кнопкою.
Чому варто купити Світло-коричневу шкіряну обкладинку-портмоне на посвідчення офіцера (BN-OP-11-k) від BlankNote?
Якісна натуральна шкіра
Чітке та гарне тиснення
Ручна робота
Гарантія на обкладинку-портмоне — 3 роки з моменту купівлі.
Фурнітура та комплектація може бути змінена виробником
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BlankNote |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BN-OP-11-k |
| Внутрішній розмір між швами | 17*10,6 см |
| Зовнішній розмір в закритому вигляді | 10*11,5 см |
| Зовнішній розмір в розкладеному вигляді | 19,8*11,5 см |
| Матеріал виробу | натуральна шкіра Краст, прозора перегородка - пластифікований ПВХ (полівінілхлорид) |
| Упаковка | крафтова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 160 ₴







