• тканинне сидіння
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Господар |
| Вага | 0.86 кг |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12632 |
| Вид | Сталья |
| Висота, мм | 350 мм |
| Довжина, мм | 280 мм |
| Матеріал каркасу | алюміній |
| Розмір упаковки | 0,45x0,3x0,04 м |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Ширина, мм | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴


