
Бра з вимикачем Кантрі Brille 60W LK-197 Коричневий
1 150 ₴
- В наявності
- Код: L5-345
+380 (68) 111-06-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бра настіне накладне з вимикачем кантрі LK-197W/2 E14, виготовлене з матеріалу Метал у кольорі Коричневий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Кантрі. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем E14 і потужністю 60W.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Колір | Коричневий |
| Колір плафона | Білий |
| Тип цоколя | E14 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | L5-345 |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Бра |
| Класc захисту | I |
| Лампа В Комплекті | Немає |
| Максимальна потужність | до 300W |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал Плафона | Скло |
| Монтаж | Накладної |
| Потужність | 60W |
| Призначення | Для Гостінини |
| Напрямок світла | Вгору |
| Напруга | 220V |
| Серія | LK-197 |
| Змінний джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP20 |
| Стиль | Кантри |
| Технічні особливості | На шнурку |
| Тип Використовуваної Лампи | Заощадження енергії |
| Форма | Овальна |
| Цоколь | E14 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴


