PROFI L-220 найкраще рішення для занять полюванням, риболовлею та інших видів відпочинку на воді. Човен виготовлений з армованого полівінілхлориду щільністю 650 г/м2, що має підвищену стійкість до пошкоджень.
Основні характеристики:
вид човна: гребний,
вантажність: 200 кг,
місткість: одномісна.
PROFI L-220 постачається в комплекті з насосом, веслами, сумкою, сидінням, ремкомплектом, паспортом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Діаметр балона | 34 см |
| Довжина | 220 см |
| Пасажиромісткість | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1027614812 |
| Вага | 12 |
| Габарити упаковки | 90 х 36 см х 27 см |
| Вантажопідйомність | 200 |
| Кількість балонів | 2 |
| Щільність тканини | 650 г/м2 |
| Тип | Гребні |
| Тип днища | Без дати у комплекті |
| Колір | Хакі |
| Ширина | 125 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 448 ₴



