-23%

Штатна магнітола Lesko Toyota Camry VIII (XV70) 2017-2021 10.36" 4/64 QLED CarPlay 4G Wi-Fi GPS 360 Prime (9373-78815)
20 799 ₴
15 999 ₴
- В наявності
- Код: 9373-78815
+380 (68) 111-06-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сенсорний дисплей і система Андроїд забезпечує зручний і простий доступ до органів керування головним пристроєм вашого авто. Створіть списки відтворення, читайте та відкривайте файли різних типів прямо на екрані, настроюйте відтворену інформацію, встановлюйте програми з Google Play, користуйтеся навігацією й багато іншого.
Чіткий QLED дисплей і технологія квантових точок являє собою нанокристали, що випромінюють світло певної довжини хвилі перед світлодіодною підсвіткою. Реалізація такого підходу дає змогу QLED-дисплеям досягти вищого рівня колірного передавання. Результатом є насиченіші та реалістичніші зображення з більшою глибиною й точністю кольору.
В автомобільних аудіосистемах цифровий сигнальний процесор (DSP) відіграє вирішальну роль у поліпшенні якості звуку, надаючи розширені аудіофункції й оптимізуючи звук в автомобілі.
DSP-процесор обробляє аудіосигнал у цифровій формі, за кількома програмними сценаріями, наприклад:
вирівнювання сигналу
фільтрація
фазова корекція та стиснення динамічного діапазону
Корекція приміщення
Інтер'єри автомобілів можуть створювати такі акустичні проблеми, як-от відбиття, резонанси та нерівномірні частотні характеристики. Процесори DSP можуть реалізовувати алгоритми корекції приміщення для аналізу акустичних характеристик кабіни транспортного засобу та застосування коригувальних заходів щодо пом'якшення цих проблем. Це забезпечує точніше відтворення звуку та найкращі враження від прослуховування для пасажирів. Ці методи обробки допомагають компенсувати акустичні вади в салоні автомобіля й покращують загальну якість звуку.
У контексті автомобільної Android магнітоли поняття тривимірної динаміки в реальному часі зазвичай стосується візуалізації та моделювання динамічних елементів, пов'язаних із самим транспортним засобом, його оточенням і деякими іншими можливостями програвання поточних даних на дисплеї приладової панелі, наприклад, дані з датчиків авто.
Автомагнітола має функцію навігації, отже, на її екрані може відтворюватися тривимірна карта в режимі реального часу. Ця карта буде показувати поточний стан транспортного засобу, навколишню територію, дороги, будівлі та інші об'єкти, забезпечуючи навігаційні вказівки в реальному часі.
Може містити візуалізацію елементів приладової панелі транспортного засобу, що відтворює динамічні елементи, наприклад, спідометр, тахометр, покажчик палива та інші відповідні індикатори.
Магнітола має відчутний запас потужності для виконання штатних і повсякденних завдань. Потужний процесор у поєднанні з 4 Гб оперативної та 64 Гб вбудованої пам'яті дає змогу магнітоле впоратися навіть із немалими навантаженнями та надійно зберігати необхідну інформацію. Однією з переваг моделі є активна система охолодження, яка не допускає перегрівання процесора. Завдяки підтримці технології Carplay і Android Auto ви зможете розширити потенціал автомагнітоли, під'єднуючи до неї ваш смартфон, для обміну даними без фактичного переміщення їх між пристроями. Це дає змогу користуватися деякими застосунками, встановленими на вашому смартфоні так, ніби вони встановлені безпосередньо в головний пристрій вашого авто.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| TV-тюнер | Немає |
| USB-інтерфейс | Так |
| Потужність | 45 Вт |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Передня панель | Незнімна |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Типорозмір | 2 DIN |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована пам'ять | 64Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Підсилення басів | Так |
| Функція запису | Так |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| DSP | Є DSP/RDS |
| Sim-лоток | Да |
| Артикул | 9373-78815 |
| Архітектура ядра | 2х ARM Cortex-A75 + 6х ARM Cortex A55 2.00 GHz |
| Версія Android | 13 |
| Версія Bluetooth | 5.1 |
| Входи і виходи | Аудіовихід/Відеовихід |
| гарантія | 12 місяців |
| Графічний прискорювач | MALI-G52 |
| Діагональ екрану | 10.36" |
| Звуковий чип | TDA7708 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Особливості | Підтримка камер 360 градусів (3D Real-Time Dynamics) |
| Підтримувані формати | AVI/MP3/MPEG1/FLAC/WMA/APE/MPEG4/WAV/JPEG/MPEG2 |
| Підтримка 4G | Так |
| Процесор | Unisoc UIS78625 |
| Робоча напруга | DC12 В |
| Робочі діапазони частот | AM/FM |
| Розмір | 14.5 x 25 см |
| Дозвіл екрану | 2000 x 1200 px |
| Сумісність | Toyota Camry VIII (XV70) 2017-2021 |
| Тип матриці | QLED |
| Тип охолодження | Активний (кулер) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 999 ₴




