-23%

Штатна магнітола Lesko Toyota Auris II Рестайлінг 2015-2018 10" 6/128Gb 4G Wi-Fi GPS Top (14148-91238)
18 199 ₴
13 999 ₴
- В наявності
- Код: 14148-91238
+380 (68) 111-06-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Магнітола з великим сенсорним дисплеєм зробить процес керування функціями програвача та інших застосунків простішим і органічнішим. Створюйте плейлисти, виводьте, закріплюйте та відтворюйте необхідну інформацію на дисплеї головного пристрою.
Крім того, магнітола має окрему GPS-антену для кращого позиціювання транспортного засобу та підтримки стабільної роботи зі супутниками. Навігація доступна і в режимі безпосереднього використання головного Андроїд пристрою через Google Maps, незалежно від активності Carplay або Android Auto!
Магнітола з підтримкою камер заднього огляду робить процес паркування безпечнішим. Виведення зображення відбувається зі штатної камери на дисплей ГК. Запорука високої продуктивності — багатоядерний процесор із потужним графічним прискорювачем для відтворення візуальних завдань.
Магнітол має 6 ГБ оперативної та 128 ГБ вбудованої пам'яті як накопичувач для зберігання даних. Робота пристрою забезпечується стабільною версією операційної системи ANDROID.
1. Звук високої якості та можливість його настроювання. Вбудований процесор.
2. Бездротові мережі:
• Wi-Fi для доступу до інтернету;
• Bluetooth для бездротового зв'язку з пристроями та обміну даними;
• Підтримка роботи в широкосмугових діапазонах 4G зв'язку LTE.
3. Встановлюйте програми з Play Market як на смартфоні.
4. Налаштуйте зовнішній вигляд системи, на ваш смак.
5. Точна навігація на великому дисплеї.
6. Здійснюйте або відповідайте на дзвінки, не відвертаючи уваги від дороги з технологією Hands Free.
7. Паркуйтеся безпечно завдяки сумісності пристрою з камерами заднього огляду.
8. Під'єднуйте зовнішні пристрої через USB для обміну даними та розширення спектра можливостей головного пристрою вашого авто.
9. Відтворення відео з високою роздільною здатністю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Передня панель | Незнімна |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Робочі діапазони частот | FM |
| Тип | Mp3 |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Типорозмір | 2 DIN |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Auris |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6 ГБ |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Функція запису | Так |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 14148-91238 |
| Архітектура ядра | 8хARM Cortex A35 2.0 Гц |
| Версія Android | 10 |
| Вольтаж | 3837 mV |
| Вхід камери заднього огляду | Да |
| Входи і виходи | Відеовихід/Аудієвийод |
| гарантія | 12 місяців |
| Графічний процесор | PowerVR Rogue GE8300 |
| Діагональ екрану | 10" |
| Довжина GPS кабелю | 160 см |
| Кількість пікселів | 159 dpi |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Мікрофон | У комплекті |
| Наявність декількох мов інтерфейсу | Да |
| Підтримувані формати | OGG/WMA/AVI/MP3/WAV/FLAC |
| Процесор | MTK AC8257 |
| Розмір | 14.7 x 25.2 см |
| Дозвіл екрану | 1024 x 600 px |
| Сумісність | Toyota Auris II Рестайлінг 2015-2018 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 999 ₴


