-23%

Штатна магнітола Lesko Jeep Patriot 2007-2016 10" 4/32Gb 4G Wi-Fi GPS Top (13941-89970)
12 999 ₴
9 999 ₴
- В наявності
- Код: 13941-89970
+380 (68) 111-06-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Автомагнітола — це пристрій, що дає змогу слухати музику в салоні авто та є невіддільною частиною будь-якого автомобіля. Вона прикрашає час, який автомобіліст проводить у дорозі, слухаючи улюблені хіти або новини. Вимоги покупців ростуть щодня. Тому сьогодні всі магнітоли обладнані функцією MP3 плеєра, які дають змогу програвати музичні файли у форматі MP3.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| TV-тюнер | Немає |
| USB-інтерфейс | Так |
| ГЛОНАСС | Ні |
| Потужність | 52 Вт |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Передня панель | Незнімна |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Тип | Mp3 |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Типорозмір | 2 DIN |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Patriot |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована пам'ять | 32Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Підсилення басів | Так |
| Функція запису | Так |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPS антена в комплекті | Так |
| Артикул | 13941-89970 |
| Архітектура ядра | 6xARM Cortex A55 2002 MHz + 2xARM Cortex A75 2002 MHz |
| Версія Android | 10 |
| Входи і виходи | Відеовихід/Аудиовихід/Вихід на сабвуфер |
| Виносний Sim-слот | Да |
| гарантія | 12 місяців |
| Графічний прискорювач | MALI-G52 |
| Діагональ екрану | 10" |
| Довжина GPS кабелю | 160 см |
| Звуковий чип | ST7850 |
| Кількість ядер | 8 |
| Особливості | DSP-проєкт |
| Пам'ять станцій | 30 шт. |
| Підтримувані формати | MP3/JPEG/MPEG2/APE/WAV/OGG/AVI/MPEG4/WMA/MPEG1/FLAC/DivX |
| Підтримка 4G | Так |
| Процесор | Unisoc UIS7862A |
| Робочі діапазони частот | FM/AM |
| Радіочип | TDA7708 |
| Розмір | 14.7 x 24.3 см |
| Дозвіл екрану | 1024 x 600 px |
| Сумісність | Jeep Patriot 2007-2016 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴


