-23%

Штатна магнітола Lesko Volkswagen Golf V Manual AC 2003-2008 10" 4/32Gb 4G Wi-Fi GPS Top (13947-90118)
12 999 ₴
9 999 ₴
- В наявності
- Код: 13947-90118
+380 (68) 111-06-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Штатна магнітола Фольксваген Гольф V Manual AC 2003-2008 10" 4/32Gb 4G Wi-Fi GPS Top (13947-90118)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Тип | Mp3 |
| Типорозмір | 2 DIN |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Передня панель | Незнімна |
| Потужність | 52 Вт |
| Операційна система | Android |
| Наявність Bluetooth | Так |
| USB-інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Ні |
| TV-тюнер | Немає |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Golf |
| ГЛОНАСС | Ні |
| Стан | Новий |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Діагональ екрану | 10 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1280×720 |
| Додаткові характеристики | |
| Підсилення басів | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Функція запису | Так |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Вбудована пам'ять | 32Гб |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13947-90118 |
| Сумісність | Volkswagen Golf V Manual AC 2003-2008 |
| Особливості | DSP-проєкт |
| Розмір | 14.7 x 24.3 см |
| Процесор | Unisoc UIS7862A |
| гарантія | 12 місяців |
| Підтримувані формати | MP3/JPEG/MPEG2/APE/WAV/OGG/AVI/MPEG4/WMA/MPEG1/FLAC/DivX |
| Входи і виходи | Відеовихід/Аудиовихід/Вихід на сабвуфер |
| Дозвіл екрану | 1024 x 600 px |
| Архітектура ядра | 6xARM Cortex A55 2002 MHz + 2xARM Cortex A75 2002 MHz |
| Підтримка 4G | Так |
| Кількість ядер | 8 |
| Графічний прискорювач | MALI-G52 |
| Версія Android | 10 |
| GPS антена в комплекті | Так |
| Робочі діапазони частот | FM/AM |
| Виносний Sim-слот | Да |
| Звуковий чип | ST7850 |
| Радіочип | TDA7708 |
| Пам'ять станцій | 30 шт. |
| Довжина GPS кабелю | 160 см |
| Величина Bluetooth | Так |
| Порт SD-карти | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴


