-23%

Штатна магнітола Lesko Volkswagen Passat I/NMS Auto AC 2011-2015 9" 4/64Gb 4G Wi-Fi GPS Top (14360-92505)
13 649 ₴
10 499 ₴
- В наявності
- Код: 14360-92505
+380 (68) 111-06-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Магнітола з великим сенсорним дисплеєм зробить процес керування функціями програвача та інших застосунків простішим і органічнішим. Створюйте плейлисти, виводьте, закріплюйте та відтворюйте необхідну інформацію на дисплеї головного пристрою.
Завдяки вбудованому мікропроцесору магнітола відтворює живий і об'ємніший звук і має гнучкіші інструменти його налаштувань. Готові ефекти моделювального простору, персональні параметри еквалайзера.
Відтворення робочого стола вашого смартфона на екрані магнітоли. Підтримка CarPlay і Android Auto дає змогу використовувати деякі встановлені на вашому смартфоні програми, керуючи ними через дисплей магнітоли, залишаючи їхні дані в телефоні.
Крім того, магнітола має окрему GPS-антену для кращого позиціювання транспортного засобу та підтримки стабільної роботи зі супутниками. Навігація доступна і в режимі безпосереднього використання головного Андроїд пристрою через Google Maps, незалежно від активності Carplay або Android Auto!
Магнітола з підтримкою камер заднього огляду робить процес паркування безпечнішим.
Запорука високої продуктивності — багатоядерний процесор із потужним графічним прискорювачем для відтворення візуальних завдань.
Магнітол має 4 ГБ оперативної та 64 ГБ вбудованої пам'яті як накопичувач для зберігання даних. Робота пристрою забезпечується стабільною версією операційної системи ANDROID.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| TV-тюнер | Немає |
| USB-інтерфейс | Так |
| ГЛОНАСС | Ні |
| Потужність | 50 Вт |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Передня панель | Незнімна |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Робочі діапазони частот | FM |
| Тип | Mp3 |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Типорозмір | 2 DIN |
| Колір | Чорний |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована пам'ять | 64Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Підсилення басів | Так |
| Функція запису | Так |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPS антена в комплекті | Так |
| Артикул | 14360-92505 |
| Версія Android | Android 10.0 |
| Входи і виходи | Відеовихід/Аудієвийод |
| Виносний Sim-слот | Да |
| Виносних USB | 2 шт |
| гарантія | 12 місяців |
| Графічний прискорювач | PowerVR Rogue GE8300 |
| Діагональ екрану | 9" |
| Довжина GPS кабелю | 160 см |
| Звуковий чип | ST7850 |
| Кількість ядер | 8 |
| Пам'ять станцій | 30 шт. |
| Підтримувані формати | FLAC/WAV/AVI/MP3/MPEG4/APE/DivX/MPEG2/MPEG1/WMA/JPEG/OGG |
| Підтримка 4G | Так |
| Покриття дисплея | 2.5D Multi-touch screen |
| Процесор | AC8259V |
| Розмір | 13 x 4 x 22.5 см |
| Дозвіл екрану | 1280 x 720 px |
| Сумісність | Volkswagen Passat I/NMS Auto AC 2011-2015 |
| Частота процесора | 2200 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 499 ₴


