Набір Сковорода 50 см Димок + Кришка + Чохол — чудовий варіант для пікніків і виїздів на природу. У ній ви легко приготуєте улюблені ароматні страви на багатті.
Переваги:
- Виріб виготовлений із міцного матеріалу — металевого диска борони, доповнено знімними ручками та ніжками, зручною кришкою
- У центрі поверхні — отвір для виходу диму під кришку
- Так ви приготуєте страву швидше та додасте їй приголомшливий аромат димку!
- Діаметр сковорідки досить великий для того, щоб одночасно приготувати кілька порцій їжі для невеликої компанії
- Завдяки наявності високих ніжок ви легко встановите "Димок" над багаттям без використання цегли, каменів, підпірок, мангалу
- Готувати із задоволенням — отже, готувати на сковороді-димок!
Характеристики:
- Матеріал — металевий диск
- Діаметр сковороди — 50 см
- Діаметр кришки — 50 см
- Товщина металу сковороди — 4 мм
- Товщина металу кришки — 1 мм
- Висота бортика — 3 см
- Висота ніжок — 22 см
- Ніжки та т-подібні ручки
- Колір чорний
Комплектація
- Сковорода-димок
- Кришка з ручкою-кільцем
- Ніжки та ручки для сковороди
- Чохол (опціонально)
Рекомендації з експлуатації:
- Перед початком використання сковороди-димок встановіть ніжки в спеціальні пази
- Розпаліть багаття та встановіть жаровню над вогнем
- На розігріту поверхню помістіть інгредієнти для приготування їжі
- За потреби закрийте кришкою
- Для того, щоб продукти приготувалися рівномірно скористайтеся лопаткою для розмішування
- Після завершення приготування очистьте поверхню сковороди від залишків їжі, помістіть сковороду в поліетиленовий пакет (так ви убережете чохол від забруднень), а потім — у чохол із водовідштовхувального матеріалу (є в комплекті)
- Якщо ви плануєте урізноманітнити страви — рекомендуємо купити й інші моделі нашого виробництва — котли, коптильні, мангали
- Посуд можна прикрасити ексклюзивним гравіюванням
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Діаметр | 500 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | B2102-50c |
| Вид | Сковорода з диска |
| Габарити упаковки | 32 х 32 х 5 см |
| гарантія | 6 місяців |
| Кількість предметів в наборі | 5 шт |
| Комплектація | Сковорода/Кришка/Чохол/2 ручки т-подібної форми/Знімні ніжки-опори |
| Конструкція | Переносні/Раскладні/Стаціонарні |
| Матеріал | Метал |
| Розміри | 50 х 50 х 3 см |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип палива | На дровах |
| Форма | Круглі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 970 ₴







