Може заряджати одночасно до 4 акумуляторів;
Заряджає найпопулярніші види батарей — АА й ААА (пальчикові та мікропальчикові);
Автоматичне вимкнення, визначення несправних акумуляторів;
функції захисту від переполюсів, а також захист від перегрівання;
Компактні розміри та невелика вага
Зарядний пристрій для акумуляторних батарей BH-804 + 4 акумулятори — це чудовий вибір, якщо ви шукаєте товар, який ідеально впишеться в повсякденне життя і слугуватиме довго.
Після завершення процесу заряджання пристрій автоматично перемикається в режим підтримки повного заряду батареї. Він має автоматичний контроль струму, захищає батарею від перевантаження, короткого замикання й перегрівання. Заряджання батарей будь-якого типу та потужності.
Спеціальний індикатор показує стан пристрою. Світлодіод не вказує, проте заряджання закінчене, але ви можете зарядити батареї "на ніч" вранці та вимкнути живлення. Акумуляторні батареї з високою ємністю можуть знадобитися триваліший час заряджання.
Характеристики:
Тип: зарядний пристрій для акумуляторів
Матеріал: пластик;
Колір: білий;
Напруга мережі живлення: 220V/50 Гц;
Акумулятори: NiCd-NiMH, 2500 мА·год
Типорозмір акумуляторів: AA — AAA
Можливість заряджання до 4 батарей одночасно;
Розміри (В/Ш/Т): 11x6.5x3.5 см;
Довжина кабелю живлення: 75 см;
Вага набору: 200г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Колір | Білий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SH0000420 |
| гарантія | 14 днів |
| Довжина кабелю живлення | 75 см |
| Напруга мережі живлення | 220V/50 Гц |
| Особливості | Індикатор роботи |
| Розміри | 11 x 6.5 x 3.5 см |
| Типорозмір акумуляторів | AA/AAA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴


