Настільна лампа з акумулятором 2000 mAH з двома плафономи, сенсорним керуванням, поворотом на 180° — це багатофункціональна настільна лампа, що забезпечує яскраве та комфортне освітлення. Лампа має акумулятор. Два плафони забезпечують рівномірне розсіювання світла, а сенсорне керування й можливість повороту на 180° роблять використання лампи максимально зручним. Три режими освітлення дають змогу налаштувати інтенсивність світла відповідно до ваших потреб.
Особливості:
Акумулятор 2000 mAH для зручності та тривалого часу роботи.
Плафони для рівномірного розсіювання світла.
Сенсорне керування для легкого керування лампою.
Поворот на 180° для настроювання напрямку світла.
Три режими освітлення для різних потреб.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Джерело живлення | Від мережі |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Колір | Рожевий |
| Тип | Настільна лампа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SH0000421 |
| гарантія | 14 днів |
| Ємність акумулятора | 2000 mAh |
| Максимальна Потужність Лампи | 20 Вт |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал Плафона | Пластик |
| Поворотний плафон | З поворотним плафоном |
| Стиль | Хай-тек |
| Температура світіння | 6700K |
| Тип вимикача | Сенсорний світлорегулятор |
| Тип Використовуваної Лампи | Світлодіодна (LED) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 438 ₴





