Світильники ERKA серії 1302 можуть використовуватися для освітлення кухні, залів ресторану, кафе, дитячих кімнат. На вибір представлена у восьми кольорах із перфорованими отворами. Джерело світла: лампа енергоощадна або розжарювання, що відповідає потужності та розміру.
Матеріал світильника — пластик.
Виробідено в Україні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ERKA |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Форма | Кругла |
| Колір плафона | Фіолетовий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 160604 |
| Діаметр плафона | 350 мм |
| Довжина | 750 мм |
| Максимальна Потужність Лампи | 60 Вт |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал Плафона | полімер |
| Призначення | Універсальне |
| Спрямованість Світла | Вниз |
| Напруга мережі | 220 - 240 В |
| Стиль | Класичний |
| Тип Використовуваної Лампи | Заощадження енергії |
| Тип монтажу | Накладної |
| Тип цоколя | E27 (стандарт) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 439 ₴


