Люстра підвісна кантрі BL-705S/6 E27, виготовлена з матеріалу Метал у кольорі Латунь. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Кантрі. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем E27 і потужністю 40W.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Форма | Кругла |
| Колір плафона | Латунь |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | L19-028 |
| Вид | Декоративні |
| Висота | 1400mm |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Люстра |
| Довжина | 600mm |
| Класc захисту | I |
| Кількість ріжків | 6 |
| Лампа В Комплекті | Немає |
| Максимальна потужність | до 300W |
| Матеріал | Метал |
| Потужність | 40W |
| Призначення | Для Холла |
| Напрямок світла | Вниз і в сторони |
| Напруга | 220V |
| Серія | BL-705 |
| Змінний джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP20 |
| Стиль | Тіффані |
| Тип | Підвісні |
| Тип Використовуваної Лампи | енергоощадна |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір | Латунь |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 600mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 199 ₴



