Люстра в скандинавському стилі "Рога" BKL-103S/12 E14, виготовлена з матеріалу Дерево в кольорі Коричневий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Кантрі. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем E14 і потужністю 40W.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Кількість джерел світла | 12 |
| Форма | Кругла |
| Колір | Коричневий |
| Тип цоколя | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 23-050 |
| Вид | Декоративні |
| Висота | 450mm |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Люстра |
| Діаметр | 1500mm |
| Класc захисту | I |
| Кількість ріжків | 12 |
| Лампа В Комплекті | Немає |
| Максимальна потужність | від 300W до 600W |
| Матеріал | Дерево |
| Потужність | 40W |
| Призначення | Для Холла |
| Напрямок світла | Вгору і вбік |
| Напруга | 220V |
| Відстань від стелі | От 300 До 600mm |
| Серія | BKL-103 |
| Змінний джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP20 |
| Стиль | Скандинавський |
| Технічні особливості | Без плафона |
| Тип | Підвісні |
| Тип Використовуваної Лампи | енергоощадна |
| Тип кріплення | Стельовий гак |
| Цоколь | E14 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 199 ₴




