Мітла KORNEL KL-49 — це універсальна мітла, призначена для прибирання внутрішніх дворів, садів, тротуарів та іншого вуличного прибирання в будь-яку пору року. Телескопічна металева ручка подовжує мітлу на відстань від 70 до 120 см, щоб забезпечити зручне використання. Мітла виготовлена з досить міцного металу та пластику, що забезпечує простоту та надійність в експлуатації. Щетина мітли виготовлена з досить міцного та жорсткого пластику, що забезпечує гарне прибирання та тривалий термін експлуатації. Розміри щетини ширина 27 см, висота 30 см. Дуже зручна та надійна у використанні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kornel |
| Глибина робочої частини | 0.5 см |
| Довжина ручки/черенка | 120 см |
| Матеріал робочої частини | Пластик |
| Матеріал ручки/черешка | Метал |
| Призначення | Для вуличних робіт |
| Тип | Мітла |
| Колір | Зелений |
| Ширина робочої частини | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1772804398 |
| Вага | 0.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 392 ₴



