Крісло мішок для дітей до 7 років червоного кольору. У наших виробах ми використовуємо тільки високоякісні матеріали. Завдяки застосуванню спеціального наповнювача вдалося створити одночасно м'яке та дуже зручне крісло, яке набуває форми тіла. Це ідеальний вибір для Вашої дитини.
Ми використовуємо тільки первинний наповнювач, спеціальна водонепроникна тканина зовнішнього чохла дуже проста в догляді. За бажання крісло може пересунути навіть дитина. Завдяки подвійному шву крісло може витримувати вагу 200 кг, а міцний внутрішній чохол максимально спростить процес прання виробу. Ми впевнені в якості своїх виробів і даємо гарантію на виробничий брак 24 місяці.
Переваги наших крісел:
Переваги наших крісел:
- Маленька вага
- Водонепроникна тканина
- Ортопедична форма
- Первинний наповнювач
- Міцний внутрішній чохол
- Подвійні шви
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 90 см |
| Ширина | 70 см |
| Основні атрибути | |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Наявність внутрішнього чохла | Так |
| Колір | Червоний |
| Комплектація | |
| Ручка для перенесення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 150 |
| Доставка/оплата | Накладений платіж без передоплатів можливий на відділення Укрпошти. Новою поштою передбачено за доставку у 2 сторони. Кур'єром Укрпошти — 100% плата. Під час замовлення 2 і більше одиниць товару Укріплятий передопрасовування 50 грн за 1 одиницю товару |
| Люверси | Да |
| Матеріал | Оксфорд 600D PU |
| Країна-виробник. | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴


