Шприц для лиття силіконових приманок об'ємом 10 мл, виготовлений із фторопласту.Циліндр виготовлений із фторопласту, а поршень — з капролону. Конструкція шприца містить два ущільнювальні кільця та спеціальне проточення на кінці циліндра. Ця проточення слугує індикатором крайнього положення поршня, запобігаючи його випадкове випадання у разі заповнення шприца гарячим силіконом для лиття принад.
Довжина циліндра: 80 мм
Діаметр циліндра: 20 мм
Діаметр носика: 16 мм
Діаметр отвору: 4 мм
Шприци добре зберігають температуру та не нагріваються. Однак заходів безпеки під час відливання приманок обов'язкові: використовуйте рукавички, одяг з довгими рукавами, окуляри та респіратор.
Однією з переваг фторопластових шприців для силікону є їх легке очищення, оскільки фторопласт має низьку адгезію до силікону.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Силікон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 287168138 |
| Діаметр носика | 16 мм |
| Діаметр отвору | 4 мм |
| Діаметр циліндра | 20 мм |
| Довжина циліндра | 80 мм |
| Призначення | Для лову хижої риби |
| Обсяг | 10 мл |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип | Шприц для лиття силіконових принад |
- Ціна: 715 ₴




