
Настінно-стельовий Brille BKL-371 Коричневий
1 550 ₴
- В наявності
- Код: L5-050
+380 (68) 111-06-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник настінно-стельовий накладний BKL-371S/2 E27 12", виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Коричневий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем E27 і потужністю 30W.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Колір | Коричневий |
| Колір плафона | Білий |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | L5-050 |
| Вид | Настінно-стельові |
| Висота | 140mm |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Стельовий світильник |
| Діаметр | 400mm |
| Класc захисту | I |
| Лампа В Комплекті | Немає |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал Плафона | Скло |
| Монтаж | Накладної |
| Призначення | Для натяжної стелі |
| Напрямок світла | Вниз |
| Напруга | 220V |
| Серія | BKL-371 |
| Змінний джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP20 |
| Тип | Стельові |
| Тип Використовуваної Лампи | Заощадження енергії |
| Форма | Конус |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴


