
Світильник настінно-стельовий Brille 60W PK-041 Золотистий
960 ₴
- В наявності
- Код: 181478
+380 (68) 111-06-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник настінно-стельовий накладний PK-041/1-12, виготовлений із матеріалу Дерево в кольорі Золотистий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем E27 і потужністю 60W.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Колір | Золотистий |
| Колір плафона | Білий |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 181478 |
| Вид | Настінно-стельові |
| Висота | 70mm |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Стельовий світильник |
| Діаметр | 260mm |
| Класc захисту | I |
| Лампа В Комплекті | Немає |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал Плафона | Скло |
| Монтаж | Накладної |
| Потужність | 60W |
| Призначення | Для натяжної стелі |
| Напрямок світла | Вниз |
| Напруга | 220V |
| Серія | PK-041 |
| Змінний джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP20 |
| Тип | Стельові |
| Тип Використовуваної Лампи | Заощадження енергії |
| Форма | Кругла |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 960 ₴

