Бра настінне накладне класичне BKL-719W/1 E14 WT, виготовлене з матеріалу Метал у кольорі Білий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Класичний. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем E14 і потужністю 40W.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Колір | Білий |
| Тип цоколя | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 29-105 |
| Висота | 240mm |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Бра |
| Довжина | 100mm |
| Лампа В Комплекті | Немає |
| Матеріал | Метал |
| Монтаж | Накладної |
| Потужність | 40W |
| Призначення | Для передпокою |
| Напрямок світла | На всі боки |
| Напруга | 220V |
| Серія | BKL-719 |
| Змінний джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP20 |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Свічки |
| Тип Використовуваної Лампи | Заощадження енергії |
| Форма | Асиметрична |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 390mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴





