Світильник точковий Led Led-115/5W WW BA, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Сріблястий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний. Потужність 5W.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | L59-001 |
| Вид | Світлодіодні |
| гарантія | 6 місяців |
| Глибина | 50mm |
| Група товарів | Точковий світильник |
| Діаметр | 86mm |
| Діаметр врізний | 75mm |
| Кількість світлодіодів | 1 |
| Лампа В Комплекті | Так |
| Матеріал | Метал |
| Монтаж | Вбудований |
| Потужність | 5W |
| Призначення | Для Бара |
| Напрямок світла | Вниз |
| Напруга | 220V |
| Відтінок | Теплий (2700-3500К) |
| Світловий потік | 550lm |
| Серія | LED-115 |
| Змінний джерело світла | Немає |
| Термін служби | 50 000 годин |
| Ступінь захисту оболонки | IP20 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип Використовуваної Лампи | Вбудовані Led |
| Тип светодиода | High Power |
| Кут розсіювання | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴




