Світильник точковий декоративний HDL-G242 G, виготовлений із матеріалу Скло в кольорі Золотистий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Вінтаж. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем GU5.3 і потужністю 40W.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Форма | Кругла |
| Колір | Золотистий |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 36-144 |
| Вид | Врізні |
| Висота | 30mm |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Точковий світильник |
| Діаметр | 95mm |
| Діаметр врізний | 50mm |
| Лампа В Комплекті | Немає |
| Матеріал | Скло |
| Монтаж | Вбудований |
| Потужність | 40W |
| Призначення | Для Спальні |
| Напрямок світла | Вниз |
| Напруга | 12V/220V |
| Серія | HDL-G242 |
| Змінний джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP20 |
| Стиль | Вінтаж |
| Тип Використовуваної Лампи | Світлодіодна |
| Цоколь | GU5.3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴






