Ремінець виготовлений із якісного матеріалу.
Застібка класична.
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: чорний.
Ширина ремінця в місці під годинник: 22 мм
Середня ширина ремінця: 17 мм.
Довжина: 220 мм (без урахування розміру годинника).
Виробник: Mykhail Ikhtyar, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mykhail Ikhtyar |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | S699-22S black |
| Довжина | 220 мм |
| Категорія | Для чоловіків |
| Основний колір ремінця | Чорний |
| Розміри | 220х17х22 мм |
| Країна-виробник. | Україна |
| Текстура | Кожа теленка |
| Колір застібки | Сталевий |
| Ширина | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴



