Жіноча сумочка через плече. Матеріал: Поліестер Підкладка: Поліестер Деталі: Одне основне відділення на блискавці. Усередині на підкладці одна кишеня на блискавці. На задній панелі планшета кишеня на блискавці. Незнімний регульований плечовий ремінь завдовжки від 700 мм до 1350 мм. Розміри: 20 х 15 х 5 см Вага: 110 г Колір: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Exodus |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Стиль | Casual |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1210 |
| Вага (кг) | 0,11 |
| Вид | Сумки |
| Висота | 15 см |
| Глибина | 5 см |
| Застібка | Блискавка |
| Колекція | Всесезонна |
| Модель сумки | Через Плече |
| Особливості | Однотонний |
| Стать | Жіночий |
| Розмір | 20 Х 15 Х 5 см |
| Склад | Поліестер |
| Склад підкладок | Полиэстер |
| Країна | Україна |
| Тип виробу | Сумка - Планшет |
| Ширина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴




