Сумка-планшет жіноча на плече.
Матеріал: Плащівка
Підкладка: Поліестер
Деталі: Одне основне відділення на блискавці.
Всередині на підкладці одна кишеня на блискавці та дві накладні кишені без застібок.
На лицьовій стороні об'ємний кишеня на блискавці.
На задній панелі прорізна кишеня на блискавці закрита захисним клапаном.
Незнімний регульований плечовий ремінь виготовлений зі стропа завдовжки від 620 мм до 1220 мм.
Денце ущільнене м'яким ущільнювачем.
Логотип і слайдери на блискавці з натуральної шкіри.
Розмір: 27 х 24 х 6 см
Вага: 190 г
Колір: Хакі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Exodus |
| Довжина плечового ременя | 1220 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Стиль | Casual |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Хакі |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | hub_izkc6j |
| Вага (кг) | 0,19 |
| Вид | Сумки |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 6 см |
| Застібка | Блискавка |
| Колекція | Всесезонна |
| Модель сумки | Через Плече |
| Особливості | Кількість Відділень: 1 |
| Стать | Жіночий |
| Розмір | 27 х 24 х 6 см |
| Склад | Плащівка |
| Склад підкладок | Полиэстер |
| Країна | Україна |
| Тип виробу | Сумка - Планшет |
| Ширина | 27 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴





