Експерти Lucky Look рекомендують зберігати та транспортувати окуляри в твердих чохлах. Такі чохли надійно захищають окуляри від пошкоджень. Безперечною перевагою цієї моделі є компактність. Чохол у складеному положенні — тонкий і займає обмаль місця — ідеально для жіночої сумочки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Бордовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2933535054034 |
| Вид | Чехол |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 16 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіночий |
| Сезон | Всесезон |
| Ширина | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴




