Легкі та безпечні окуляри для дітей з UV-захистом, що надійно захищають очі від шкідливого ультрафіолету. Міцна оправа та зручна посадка — ідеальні для активних прогулянок і яскравого сонця.
Лінза: Поляризований/Сщільний/УФ захист
Висота лінзи: 35 мм
Ширина лінзи: 45 мм
Оправа: Пластикова
Довжина завушника: 125 мм
Ширина містка: 10 мм
Ширина очок: 128 мм
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота лінзи | 35 мм |
| Довжина завушника | 125 мм |
| Ширина лінзи | 45 мм |
| Основні | |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2000000005720 |
| Вид товару | Окуляри сонцезахисні |
| Вік | 6-9 років |
| Лінза | Поляризований/Сщільний/УФ захист |
| Оправа | Пластикова |
| Стать | Для дітей |
| Сезон | Всесезон |
| Форма оправи | Вайфарери |
| Колір лінзи | Сірий |
| Колір оправи | Чорно-червоний |
| Ширина містка | 10 мм |
| Ширина окулярів | 128 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴





